Black Widow Filmi:Oyuncular, Fragman, Çıkış Tarihi ve Haberler

tarafından FantasGEEK
379 views

Scarlett Johansson’ın oynadığı Black Widow filmi hakkında bilmeniz gereken her şey.

Uyarı: Bu Black Widow makalesinde Avengers: Endgame için büyük spoiler içermektedir. Hala Avengers: Endgame izlemediyseniz ve spoiler yemek istemiyorsanız okumayınız.

Avengers: Endgame’i izledikten sonra, bir Black Widow filminin gelecek olduğunu duymak biraz şaşırtmış olabilir. Ne de olsa, Natasha filmde Ruh Taşı için kendini feda ediyor.

Bununla birlikte, gerçek şu ki: bir Black Widow filmi yıllardır bekleniyordu ve Marvel Studios film için doğru zamanı kesinlikle bulmuş gibi görünüyor. Büyük olasılıkla, bu modern süper kahraman güdümlü medya döneminde, bir kadın yönetmen tarafından başarıya yönetilen ilk kadın süper kahraman olan Wonder Woman’nın topladığı gişe hasılatı ve beğenilerinde etkisi olmuştur.

İşte Black Widow  filmi hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey…

black widow filmi hikayesi fragmanı kadrosu

Black Widow Filminin Kadrosu

Scarlett Johansson Kara Dul olarak geri dönüyor! Alanovich Shostakov ( diğer adıyla Kızıl Muhafız) olarak David Limanı, Yelena Belova (ikinci Kara Dul) olarak Florence Pugh, Mason olarak OT Fagbenle ve Melina olarak Rachel Weisz.

Robert Downey Jr. filmdeki genç Tony Stark olarak geri dönecek mi? Bu yılki Satürn Ödülü kazananları hakkındaki raporunda, Deadline’dan Geoff Boucher şunları yazdı: “Robert Downey Jr., Stark rolünde Mayıs 2020’de Black Widow’da bir kez daha görülecek.” Bu büyük bir açıklama. nispeten küçük bir makalede gizli saygın bir kaynaktan. Marvel henüz resmi bir açıklama yapmadı, ancak Black Widow’un Iron Man 2’deki MCU’da ilk kez göründüğü için uygun olurdu.

Black Widow Film Fragmanı

College Football National Championship Game sırasında, Marvel Black Widow için yeni bir özel görünüm fragmanı yayınladı:

ilk Black Widow fragmanı:

Black Widow Filmi Çıkış Tarihi

Black Widow  vizyon tarihi 1 mayıs 2020.

Black Widow Film Yönetmeni

Cate Shortland, Kara Dul filmini yönetiyor. Shortland, en iyi Berlin Sendromu ile biliniyor olabilir, ancak 2013’te Savaşın Gölgesinde (Lore) filminden beri Avustralyalı film yapımcısını beğeniyorum, ki bu, İkinci Dünya Savaşı’nın sonunda, genç bir Alman kız hakkında güzel ve acı verici bir film. Hayranlık duyması öğretilen liderler milliyetçi canavarlardı. Geriye dönüp baktığımızda, biraz ileri görüşlü gibi görünüyor, ha?

Umarım, Black Widow casusluk ve aksiyon odaklı olacak ve saf süper kahraman filmi olmaktan biraz uzak duracak. Bu, Marvel’ın, Galaksinin Koruyucuları’ndaki uzay operası ve ışık komedisinde olduğu gibi katı süper kahramanlar dışındaki türlerle ilgilenmek için mükemmel bir fırsat.

Black Widow Film Hikayesi

Vanity Fair ile konuşurken Scarlet Johansson, Black Widow filminin konusu hakkında bize daha fazla ayrıntı vermeyeceğini açıkladı.

Johansson’ın dergiye yaptığı açıklamada, “Bunun bir başlangıç hikayesi olmasını istemedim,” “Casusluk hikayesi olmasını istemedim. Hiç yüzeysel hissettirmesini istemiyordum. Sadece o karakterle olduğum yere uyuyorsa yapmak istedim.”

Johansson, “Film çok zor şeylerden bahsediyor. Çok fazla travma ve acıyla ilgileniyor” dedi ve şöyle devam etti: “Ve bu yüzden, türü yükselterek, hem patlayıcı hem de dinamik olabileceğini ve türle birlikte gelen tüm bu eğlenceli şeylere sahip olabileceğini umuyorum, ama umarım kendinden şüphe ve güvensizlik hakkında da konuşabiliriz ve utanç ve hayal kırıklığı ve pişmanlık ve tüm bu şeyler.”

black widow filmi hikayesi fragmanı kadrosu

Black Widow filmi, Natasha’nın Kaptan Amerika: İç Savaş filminde Steve ve Bucky’nin Almanya’daki hava alanından kaçmasına yardım ettikten sonra ki hayatında yaşadıkları ama Avengers: Sonsuzluk Savaşı’ndan önce ki olayları anlatacak.

SDCC’de EW’ye verdiği demeçte Johansson, “Natasha’nın bu noktada hayatını nerede bulduğumuz çok spesifik” dedi. “Gerçekten arayacak kimsesi olmayan ve gidecek hiçbir yeri olmayan karanlık bir noktada. Gerçekten kendi benliğiyle boğuşuyor. Devasa bir şey patladığında ve tüm parçalar indiğinde, bundan sonra ne yapacağınızı bilmediğiniz bir durgunluk anınız olur. O anda, aslında kendinizle yüzleşmeniz gerekir. ”

Yakın zamanda IGN Brezilya’ya konuşan Kevin Feige, bu film Infinity War ve Endgame’den önce gerçekleşse de, Natasha’nın bu filmlerde aldığı kararları yeni bir açıdan değerlendirmemizi sağlayacağını söyledi.

Black Widow Filminin Kötü Adamı

black widow filmi hikayesi fragmanı kadrosu

Taskmaster, filmin kötü adamı gibi görünüyor. Onu fragmanda elinde bir yayla görüyoruz. Bu sahne de muhtemelen bir noktada Hawkeye ile karşılaştığını düşünüyorum.

Belki de Budapeşte’de olan buydu!


FantasGEEKe Abone Ol

FantasGEEK Posta listemize abone olarak yeni içeriklerden ilk senin haberin olsun

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Related Posts

Yorum Bırak

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Devamını Oku


FantasGEEKe Abone Ol

FantasGEEK Posta listemize abone olarak yeni içeriklerden ilk senin haberin olsun

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.