Tom Holland’ın Uncharted Filmi TEKRAR Ertelendi

tarafından FantasGEEK
259 views

Uncharted serisinin hayranları için kötü haber, sorunlu Uncharted film uyarlaması, daha önce onaylanmış çıkış tarihi başka bir engelle karşılaştı.

Tom Holland’ın Uncharted filminin tekrar ertelendiği bildirildi. Popüler Sony macera video oyunu serisini bir film uyarlamasını yapmak, mükemmel bir fikir gibi görünüyordu. Ne yazık ki, şimdiye kadar projenin problemlerden başka bir şey ürettiği yok.

Oyunu peyaz perdeye getirmek için on yıldan fazla çaba harcayan hayranlar, bu tür geliştirme cehennemi ile birlikte gelen sürekli ileri geri süreçten dolayı, sabırla acı çekiyorlar. Şimdiden altı yönetmen geldi geçti. Daha önce projeden ayrılan yönetmenler arasında David O. Russell, Neil Burger, Shawn Levy ve Dan Trachtenber gibi isimler var.

Neyse ki, hayranlar Uncharted’ı şimdiye dek rahatsız eden sürekli değişikliklere ve hayal kırıklıklarına rağmen, oyuncu kadrosunun iki önemli bileşeninin hiçbir yere gitmediğini bilerek biraz rahatlayabilirler. Şimdilik, Tom Holland filmin baş maceracısı Nathan Drake’i oynamak için halen gemide. Güvenilir yardımcısı ve akıl hocası Victor Sullivan, hala Mark Wahlberg’de.

Uncharted film

Yakın zamana kadar, filmin Aralık 2020’de piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Bu onaylanan yayın tarihi ve yukarıda adı geçen kadro, yıllardır öne çıkan en olumlu adım oldu. Ne yazık ki, başka bir değişiklik Uncharted’ı vurmuş gibi görünüyor.

Hollywood Reporter’den Borys Kit bir Tweet’te (aşağıda), Uncharted filminin çıkış tarihinin bir kez daha ertelendiğini bildirdi. Önceki yayın tarihi olan 18 Aralık 2020 şimdi 5 Mart 2021’e taşındı. Maalesef, hareketin neden gerçekleştiğine veya üretim sürecinde tam olarak neler olduğuna dair hiçbir bilgi yok. Değişim kadar sinir bozucu olan, hayranların isteksizce alıştığı bir rutin haline gelmiş olması. İdeal seçenek, filmi şimdiye kadar iyi bir şekilde izlemek olacaktır, ancak bir kez daha durum böyle görünmüyor.

Şu anda, bir film uyarlaması görmeden önce Uncharted 5’i görmenin çok daha muhtemel olduğunu düşünmek affedilebilir. Naughty Dog, The Last of Us Part II ile oldukça uzun bir süredir ellerini dolu tuttu, ancak bu hızda yeni bir Uncharted oyunu, Uncharted filminin yükünü hafifletmeye yardımcı olacaktır. Filmin sorunları yakında geleceği konusunda hiç cesaret vermiyor ve gelse bile, bu Uncharted filmin potansiyel kalitesi konusunda büyük bir endişe yaratıyor.


FantasGEEKe Abone Ol

FantasGEEK Posta listemize abone olarak yeni içeriklerden ilk senin haberin olsun

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Related Posts

Yorum Bırak

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Devamını Oku


FantasGEEKe Abone Ol

FantasGEEK Posta listemize abone olarak yeni içeriklerden ilk senin haberin olsun

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.